Przez lata kształciłam się na różnych studiach, kursach i warsztatach, by lepiej rozumieć funkcjonowanie człowieka. Po co? Po to, by być jak najlepszym wsparciem dla innych na ich ścieżce zmiany, rozwoju i osiągania dobrostanu. 

Zrozumiałam jednak po latach, że nikt z nas nie potrzebuje nauczyciela. Sami mamy wszystko, co nam potrzebne, by zmienić jakość swojego życia.  Wszystkie odpowiedzi są w nas! Wystarczy nam jedynie (lub aż:) ktoś, kto zada odpowiednie pytanie, zainspiruje i wesprze. 

Odkryłam też, że relacje interpersonalne, efektywną współpracę w zespole, skuteczność w działaniu, aktywną edukację, coaching czy terapię, coś ze sobą łączy i że tak naprawdę, są one o tym samym, są o Feeling! Wszystkie mówią innym językiem o …. uczuciach. 

Jestem psychoedukatorką, trenerką rozwoju osobistego, pedagożką. Zajmuję się coachingiem i terapią w nurcie Skoncentrowanym na Rozwiązaniach. Prowadzę szkolenia i kursy rozwojowe, przede wszystkim online. Organizuję wyprawy rozwojowe dla kobiet (vancamperami po Andaluzji/Portugalii oraz koedukacyjne rejsy żeglarskie po Wyspach Greckich), łącząc moje dwie pasje: podróżowanie i pracę z ludźmi. Praktykuję jogę, medytuję, świadomie oddycham

Stwarzam przestrzeń do spotkania z samym Sobą… w przestrzeni Feeling łącząc rozwój osobisty z duchowym!